۶ هتل ارزان در استانبول را بشناسید

istanbul hotel |safar.com
اشتراک گذاری:

هتل ارزان در استانبول به‌راحتی پیدا می‌شود این شهر توریستی به دلیل تعدد و تنوع گردشگران همه نوع هاستل و هتل ارزان را در خود جای‌داده است تا گردشگران در استانبول با هر بودجه‌ی بتوانند از اقامت و تماشای جاذبه‌های گردشگری و تاریخی بهره ببرند. ما هم تصمیم گرفتیم در این مطلب شش هتل ارزان در استانبول ترکیه را به شما معرفی کنیم.

هتل گالاتالایف استانبولGalata Life Istanbul

galata life hote istanbul|safar.com

اگر در سفر به استانبول به دنبال هتلی کوچک مانند یک‌خانه با امکانات مناسب و موقعیت مکانی خوب هستید. هتل گالاتالایف استانبول انتخابی بسیار مناسب است. این هتل دوستاره است و تنها ۵ اتاق دارد؛ اما باوجود اتاق‌های کمی که دارد جز برترین هتل‌های دوستاره استانبول محسوب می‌شود.

هتل گالاتالایف استانبول بافاصله ۶۰۰ متری از مسجد ایاصوفیه قرار دارد و همین‌طور فاصله نزدیک با موزه هنرهای معاصر و برج گالاتا دارد. هزینه اقامت در این هتل ارزان‌قیمت استانبول شبی بین ۲۵ تا ۶۰ دلار عنوان‌شده است.
ازجمله امکانات هتل گالاتالایف استانبول اینترنت پرسرعت رایگان، صبحانه و رستوران است. قیمت اتاق‌های این هتل باهم متفاوت است پس در هنگان رزرو این هتل به آن دقت کنید. همراه داشتن حیوان خانگی در صورت ارائه درخواست بلامانع است. اقامت کودکان زیر دو سال نیز در این هتل رایگان است.

بیشتر بخوانید : معرفی هتل ۳ ستاره بیرول استانبول

هتل اینتر استانبول Hotel Inter Istanbul

inter hotel istanbul|safar.com

این هتل دوستاره از هتل‌های ارزان استانبول است. هتل اینتر در محله سلطان احمد واقع‌شده است و با اماکن گردشگری مثل مسجد سلطان احمد، کاخ توپکاپی و ایاصوفیه فاصله بسیار کمی دارد. این هتل در سایت معتبر تریپ ادوایزر جز هتل‌های برتر از دید گردشگران معرفی‌شده است.

بیشتر بدانید : بهترین هتل های ۴ ستاره استانبول را بشناسید

امکانات این هتل شامل اینترنت رایگان، رستوران، خدمات اتاق و صبحانه رایگان است. از دیگر امکانات خوب این هتل ارزان در استانبول این است که هزینه اقامت برای کودکان زیر ۶ سال در صورت استفاده از تخت‌های موجود اتاق رایگان است و کودکان زیر ۲ سال نیز با امکان استفاده از تخت کودک اقامت رایگان خواهند داشت. ورود حیوان خانگی در صورت ارائه درخواست در این هتل بلامانع است.

هتل سرنا استانبول Serene Hotel Istanbul

serene hotel istanbul|safar.com

این هتل دوستاره در میدان تکسیم استانبول واقع‌شده است یعنی شما با اقامت در این هتل به بخش مهمی از جاذبه‌های گردشگری شهر استانبول دسترسی بسیار خوبی خواهید داشت. هتل سرنا استانبول جز ۳۰ هتل اقتصادی شهر استانبول معرفی‌شده است. این هتل ارزان‌قیمت استانبول در کل ۱۰ اتاق دارد که همگی اتاق‌ها دارای تخت‌های بزرگ، تهویه مطبوع، تلویزیون ال سی دی و حمام اختصاصی هستند.
امکانات این هتل شامل اینترنت پرسرعت رایگان، سرویس فرودگاه، خدمات اتاق می‌باشد

هزینه اقامت این هتل ارزان در استانبول بین ۲۵ تا ۵۰ دلار است.ساعت پذیرش هتل از ساعت ۱۴ و ساعت تسویه تا ۱۲ می‌باشد. در هنگام رزرو هر هتلی ابتدا شرایط کنسلی و پیش‌پرداخت اتاق را بررسی کنید. در هتل سرنا استانبول اقامت کودک زیر دو سال رایگان است و کودکان زیر ۵ سال هم در صورت استفاده از تخت موجود در اتاق اقامتشان رایگان است.

حتما بخوانید : معرفی فرودگاه جدید استانبول

هتل سنترال استانبول Istanbul Central Hotel

central hotel istanbul | safar.com

انتخاب هتل سنترال استانبول یک انتخاب کاملاً هوشمندانه و اقتصادی است. این هتل گرچه در طبقه‌بندی هتل‌ها جز هتل‌های دوستاره استانبول قرارگرفته است؛ اما طراحی داخلی جذاب و تجهیزات مدرنی که در این هتل دیده می‌شود فراتر از یک هتل دوستاره است. این نکته از دید گردشگران دور نمانده است و هتل سنترال پانزدهمین هتل به‌صرفه و اقتصادی از نگاه گردشگران در سایت تریپ ادوایزر معرفی‌شده است.

این هتل ارزان‌قیمت استانبول در خیابان کمال نادر و بافاصله ۷۰۰ متری از سلطان احمد قرار دارد. امکانات این هتل اینترنت پرسرعت و سرویس فرودگاه می‌باشد.
اقامت کودکان زیر دو سال در این هتل رایگان است. هریک از اتاق‌های هتل سنترال گنجایش یک‌تخت اضافه را دارد. هزینه اقامت در هتل سنترال استانبول شبی بین ۲۰ تا ۶۵ دلار عنوان‌شده است. پذیرش این هتل بین ساعت ۱۳ تا ۱۴ می‌باشد و تسویه اتاق نیز تا ساعت ۱۱ باید انجام شود.

بیشتر بخوانید : نکاتی در مورد رزرو هتل

هتل مرمره پلیس Istanbul Marmara place

marmara place hotel |safar.com

این هتل در محله ینی کاپی استانبول قرارگرفته است این هتل دوستاره جز هتل‌های ارزان در استانبول و از هتل‌های خوب این شهر است. هتل مرمره پلیس تا بازار بزرگ استانبول و مسجد سلیمانیه ۱٫۵ کیلومتر فاصله دارد. این هتل امکانات خوبی مثل اینترنت پرسرعت رایگان، خدمات اتاق، صبحانه، رستوران، حمام و سونا را به مسافرانش عرضه می‌کند. هزینه اقامت در این هتل بین ۲۵ تا ۸۰ دلار می‌باشد. در این هتل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ پذیرش انجام می‌شود و تسویه و تحویل اتاق تا ساعت ۱۲ است. اقامت کودکان زیر دو سال در صورت استفاده از تخت کودک با پرداخت هزینه صورت می‌گیرد؛ اما در صورت استفاده از تخت‌های موجود در اتاق برای کودکان زیر ۶ سال هزینه‌ی برای اقامت آن‌ها دریافت نمی‌شود. در هتل مرمره استانبول ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

بیشتر بخوانید : نکاتی که باید قبل از سفر به استانبول بدانیم

هتل آرارات استانبول

ararat hotel istanbul |safar.com

از دیگر هتل‌های ارزان در استانبول و محله سلطان احمد هتل دوستاره آرارات است. این هتل با موقعیت مکانی خوبی که دارد دسترسی راحت و سریع گردشگران را به جاذبه‌های گردشگری استانبول فراهم می‌کند. از ویژگی‌های خاص این هتل رستوران آن است که بر بالای پشت‌بام قرارگرفته و مسافران می‌توانند نمای از شهر استانبول را در هنگام صرف غذا تماشا کنند. امکانات این هتل شامل اینترنت پرسرعت رایگان، رستوران و سرویس فرودگاه می‌باشد.

پذیرش این هتل از ساعت ۱۴ و تسویه تا ساعت ۱۲ است. اتاق‌های هتل آرارات گنجایش تخت اضافه را ندارد و همراه داشتن حیوان خانگی در این هتل ممنوع است.
هتل‌های ارزان در استانبول را معرفی کردیم. البته تعداد این نوع هتل‌ها زیاد است اما در اینجا ۶ هتل ارزان‌قیمت استانبول را معرفی کردیم که از دید گردشگران نیز جز هتل‌های برتر محسوب می‌شدند.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *