مدت زمان سفر با اتوبوس از شهرهای مختلف به شیراز چقدر است؟

مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران به شیراز چقدر است| سفر دات کام
اشتراک گذاری:

مدت زمان سفر با هر وسیله نقلیه یکی از مهمترین موضوعاتی است که هر مسافر در زمان برنامه ریزی و زمان بندی سفر خود، به آن توجه ویژه ای دارد. تفاوتی ندارد که سفر کاری باشد یا تفریحی یا دیدار خانواده و دوستان یا اینکه سفر تنهایی باشد یا سفردسته جمعی. لذا آگاهی از مدت زمان سفر می تواند در برنامه ریزی جهت مدیریت یک سفر کمک شایانی نماید. از تهران به عنوان پایتخت ایران به تمام نقاط ایران وسیله نقلیه و سفر موجود می باشد.

از تهران تا شیراز با ماشین چند ساعت راه است؟

 مدت زمان سفر از تهران به شیراز با اتوبوس   | lمجله سفر دات کام

یکی از راه های سفر از تهران به شیراز از طریق سفر با اتوبوس است. گرچه مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران به شیراز کمی طولانی است اما جذابیت ها و دیدنی های شیراز خستگی راه را قابل تحمل تر می کند. برای رزرو یا خرید بلیط اتوبوس تهران به شیراز می توانید از وبسایت سفر دات کام اقدام نمائید. وبسایت سفر دات کام یکی از وبسایت های معتبر و بین-المللی جهت خرید و رزرو بلیط برای تعداد زیادی سفر است که با داشتن گزینه ها و آلترناتیوهای گوناگون می تواند به شما در خصوص انتخاب موارد و شرایط دلخواهتان به منظور داشتن سفری کم دغدغه در راستای خرید بلیط کمک نماید.

حتما بخوانید : بهترین صندلی اتوبوس کجاست؟

فاصله تهران تا شیراز با اتوبوس

فاصله تهران تا شیراز با اتوبوس ۹۰۰-۱۰۰۰ کیلومتر است. مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران به شیراز تقریبا بین ۱۰-۹ ساعت زمان لازم دارد. در صورتی که عبور از شهر خاصی مد نظر شما نباشد مسیر تهران – شهر ری – کهریزک – حسن آباد – قم – دلیجان – میمه – شاهین شهر – اصفهان – شهرضا – آباده – صفا شهر – سعادت شهر – سیدان – مرودشت – زرقان – شیراز شما را از تهران به شیراز می رساند. با عبور از مسیر جدید تهران شیراز یعنی آزاد راه بزرگ اصفهان شیراز فاصله تهران تا شیراز با اتوبوس را بیش از صد کیلومتر کاهش می دهد.

…بیشتر بخوانید : خرید بلیط اتوبوس تهران به مشهد، اصفهان، شیراز و

فاصله اصفهان به شیراز با اتوبوس

   مدت زمان سفر از اصفهان به شیراز با اتوبوس|سفر دات کام

سفر به شیراز شهر گل و بلبل و حافظ و تخت جمشید و غیره برای اصفهانی های عزیز که خود ساکن سومین شهر بزرگ ایران، با بناهای تاریخی متعدد هستند خالی از لطف نبوده و هر ساله سفرهای بسیاری به شهر شیراز انجام می شود. وبسایت معتبر سفر دات کام یکی از گزینه های مطمئن و مناسب برای خرید و رزرو بلیط است. در وبسایت سفر دات کام می توان از خدمات متنوعی برای سفری آرام و آسوده استفاده کرد.

بیشتر بخوانید : هتل های شیراز با قیمت مناسب

برای سفر از شیراز به اصفهان می توان از وسایل نقلیه متفاوتی استفاده کرد.عمومی ترین آن ها اتوبوس است که اغلب افراد امکان دسترسی به آن را دارند. مدت زمان سفر از اصفهان به شیراز با اتوبوس بین ۶-۷ ساعت زمان می برد. فاصله اصفهان تا شیراز با اتوبوس تقریبا ۵۰۰ کیلومتر است. یکی از مسیرهای اصفهان به شیراز از شهرهای اصفهان – شهرضا – آباده – صفا شهر – سعادت شهر – سیدان – مرودشت – زرقان – شیراز گذر می کند.

سفر زمینی به باکو

فاصله مشهد به شیراز با اتوبوس چقدر است؟

مدت زمان سفر با اتوبوس از مشهد به شیراز چقدر است؟| سفر دات کام

وجود جاهای تفریحی در شیراز به همراه بناهای تاریخی آن مسافران زیادی را به شیراز راهی می کند. شهر حافظ و سعدی، کورش و تخت جمشید، همچنین شاهچراغ مسافران متعددی هر ساله از نقاط مختلف جهان و ایران از جمله مشهد رهسپار شیراز می کند. می-توان این سفر را با هریک از وسایل نقلیه مثل هواپیما و قطار طی نمود در صورتی که هزینه لازم برای سفر را دارید به شما پیشنهاد می شود با خرید بلیط از وبسایت مطمئن سفر دات کام سفر توام با آرامشی را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید : سفر به مشهد با اتوبوس

اگر نمی خواهید به آن میزان برای خرید بلیط هواپیما هزینه کنید بهترین گزینه استفاده از اتوبوس است. به راحتی و با تضمین قیمت می توانید به سایت سفر دات کام مراجعه نمائید و بلیط خود را تهیه نمائید. اگر مسافر اتوبوسی به شیراز هستید بایستی صبر و تحمل بالایی برای سفر خود داشته باشند و با یک برنامه-ریزی خوب در مدت زمان سفر با اتوبوس از مشهد به شیراز بهره و لذت کافی را ببرید. مدت زمان سفر از مشهد به شیراز با اتوبوس بین ۱۵-۱۶ ساعت زمان می برد. فاصله مشهد تا شیراز با اتوبوس تقریبا ۱۳۰۰-۱۵۰۰ کیلومتر است.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی بلیط اتوبوس چگونه است؟

فاصله مشهد تا شیراز را می توان از مسیرهای متعددی طی نمود که یکی از آن ها مسیر شهد – تربت حیدریه – فیض آباد – یونسی – بجستان – فردوس – دیهوک – طبس – خرانق – صدوق – تفت – ابرکوه – صفا شهر – سعادت شهر – سیدان – مرودشت – زرقان – شیراز است.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *