شرایط کنسلی بلیط هواپیمای داخلی بعد از شیوع کرونا

شرایط کنسلی بلیط هواپیمای داخلی بعد از شیوع کرونا| سفر دات کام
اشتراک گذاری:

با شیوع ویروس کرونا در ایران دغدغه های زیادی چون شرایط کنسلی پروازهای داخلی، میزان جریمه کنسلی، چگونگی استرداد بلیط و قوانین کنسلی ذهن مسافران را به خود مشغول کرده است. اگر جزو افرادی هستید که تمایل به لغو یا تغییر زمان و شرایط بلیط هواپیمای داخلی خود دارید با این مقاله از مجله گردشگری سفر دات کام همراه باشید تا قوانین و بخشنامه های تدوین شده در خصوص موارد ذکر شده و بر اساس ایرلاین های مختلف برای شما بیان نمائیم.

شرایط کنسلی پروازهای داخلی

طبق اظهارات سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری و ابلاغیه ارسالی به شرکت های هواپیمایی و آژانس ها اعلام گردید که استرداد بلیط مسافران بدون جریمه کنسلی بایستی انجام گیرد و در صورت بروز هر گونه مشکلی مسافران می توانند در وهله اول به دفاتر ایرلاین های مربوطه مراجعه (حضوری یا غیر حضوری) و در صورت عدم حل مشکل شما به ثبت شکایت در سایت هواپیمایی کشور اقدام نمایند.

شرایط کنسلی پروازهای داخلی|سفر دات کام
شرایط کنسلی پروازهای داخلی

لازم به ذکر است که تاکنون از سوی ایرلاین های داخلی تفتان، هواپیمایی فلای پرشیا، هواپیمایی ساها و هواپیمایی کارون هیچ گونه اطلاعیه و یا بخشنامه ای مبنی بر شرایط کنسلی پروازهای داخلی بعلت شیوع ویروس کرونا به شرکت های هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی ابلاغ نگردیده است.

شرایط کنسلی پروازهای داخلی ذکر نشده در جدول فوق:

در صورتی که بلیط پروازهای داخلی خارج از بازه های ذکر شده در جدول بالا می باشند قوانین کنسلی فوق را شامل نمی شوند و جهت استرداد وجه، طبق جدول درج شده بر روی بلیط خود، مشمول جریمه کنسلی می شوند.

  • روش های استرداد بلیط

می توانید به دو صورت برای استرداد اقدام نمائید که در زیر به آن اشاره شده است.

  1. به وبسایت سفر دات کام مراجعه نموده و پس از ورود به حساب کاربری خود استرداد بلیط خود را انجام دهید و با مشاهده اطلاعات پرواز خود و در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب و شماره شبای برای دریافت وجه کنسلی بلیط خود اقدام نمائید.
  2. از طریق آدرس ایمیل سفر دات کام نیز می توانید درخواست استرداد خود را اعلام نمائید، اما از آن جائی که برای استرداد به اطلاعات جامعی نیاز است و این امکان وجود دارد که ارسال اطلاعات از این طریق به صورت ناصحیح و با خطا مواجه شود لذا توصیه می شود جهت کنسلی بلیط خود و استرداد وجه بلیط از طریق حساب کاربری خود در وبسایت سفر دات کام اقدام نمائید.

اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *