سایت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در تهران

سایت هواپیمایی ترکیش ایرلاین در تهران| سفر دات کام
اشتراک گذاری:

ترکیش ایرلاین، به عنوان اولین کمپانی هواپیمایی دولتی در کشور ترکیه در سال ۱۹۳۳ فعالیت خود را آغاز نموده است. ترکیش ایرلاین به اغلب نقاط جهان شامل اروپا، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا به صورت مستقم پرواز دارد. همچنین دفتر مرکزی آن در استانبول ترکیه واقع شده است که فرودگاه های بین‌المللی آتاتورک و صبیحه گوکچن، دو فرودگاه اصلی ترکیش ایر می باشند. ترکیش ایرلاین به عنوان یکی از کمپانی های بزرگ جهانی شناخته می شود. قابل ذکر است که از حیث بزرگی ناوگان هوایی، ترکیش ایرلاین  با ۳۳۱ فروند هواپیما در جایگاه دوم دنیا بعد از ناوگان هوایی هولدینگِ لوفت‌هانزا قرار دارد.

بار مجاز ترکیش ایرلاین

بار مجاز ترکیش ایرلاین|سفر دات کام

در سفرهای خارجی میزان بار مجاز اغلب ۳۰ کیلوگرم می باشد البته در برخی ایرلاین ها مشاهده شده که این مقدار به ۴۰ کیلوگرم هم می رسد اما نکته مهم این است که، اگر میزان بار مجاز ۴۰ کیلوگرم باشد باید آن را در دو چمدان تقسیم نمود. میزان بار مجاز ترکیش ایرلاین بسته به کلاس پروازی متفاوت است. اگر بلیط شما مربوط به کلاس تجاری باشد میزان بار مجاز ترکیش ایرلاین برای این کلاس ۳۰ کیلوگرم است و میزان بار مجاز ترکیش ایرلاین برای کلاس اکونومی ۲۵-۲۰ کیلوگرم است. در صورت تخطی از این مقادیر بایستی جریمه پرداخت کنید. همچنین میزان بار مجازی که مسافران ترکیش ایرلاین می توانند با خود به داخل هواپیما ببرند برای کلاس های مختلف ۸ کیلوگرم است.

لیست کامل بهترین ایرلاین های ایران

نمایندگی ترکیش ایرلاین در تهران

در ایران، بسیاری از آژانس های هواپیمایی موفق به کسب نمایندگی ترکیش ایرلاین در تهران شده اند. نمایندگی ترکیش ایرلاین علاوه بر تهران در شهرهای دیگر ایران چون شیراز، تبریز، اصفهان و مشهد و غیره نیز نمایندگی دارد. برای تهیه بلیط هواپیمای ترکیش ایرلاین در تهران می توانید به صورت حضوری به دفاتر یکی از نمایندگی های آن در تهران مراجعه نموده یا از طریق مراجعه به وبسایت نمایندگی ترکیش ایرلاین در تهران بلیط مقصد خود را خریداری نمائید.

سایت ترکیش ایرلاین

سایت ترکیش ایرلاین (www.turkishairlines.com) می تواند اطلاعات کامل و دقیقی در خصوص روز و ساعات پرواز در اختیار مسافران قرار دهد. سایت ترکیش ایرلاین به شما کمک می کند که برای تاریخ های مختلف بتوانید بلیط را رزرو و یا خریداری کنید بدون این که نگران فیک و غیر معتبر بودن سایت خریدتان باشید. همچنین شما می توانید بلیط های ارزان تر و حتی لحظه آخری هواپیما ترکیش را از سایت ترکیش ایرلاین جستجو و خریداری کنید.

تفاوت انواع کلاس های پروازی هواپیما را بدانیم.

ترکیش ایرلاین در تهران

به علت خدمات متنوعی که این ایرلاین ارائه می کند ترکیش ایرلاین در تهران و بطور کلی می توان گفت در ایران طرفداران نسبتاً خوبی دارد. برخی افراد به اشتباه گمان می کنند که قیمت بلیط خریداری شده از ترکیش ایرلاین با قیمت بلیط نمایندگی های ترکیش ایرلاین متفاوت است. اما بایستی بدانید که اگر شما بلیط هواپیما ترکیش ایرلاین را از سایت ترکیش ایرلاین خریداری کنید هیچ تفاوت قیمتی با بلیط خریداری شده در ترکیش ایرلاین در تهران ندارد.

بلیط هواپیما ترکیش ایر

بلیط هواپیما ترکیش ایر|سفر دات کام
بلیط هواپیما ترکیش ایر

در صورت تمایل به استفاده از ترکیش ایرلاین بهتر است از نمایندگی های معتبر بلیط هواپیما ترکیش را با قیمت خود ایرلاین  تهیه کنید و بلیط هواپیما ترکیش را گران یا تقلبی نخرید تا  در حین سفر دچار مشکل نشوید. با توجه به اینکه ترکیش ایرلاین تقریبا به ۴۰۰ نقطه دنیا پرواز دارد لذا می توانید برای هر تاریخی که مد نظرتان می باشد بلیط هواپیما ترکیش را تهیه کنید و با خاطری آسوده از تعطیلات خود لذت ببرید.

هواپیمایی ترکیش ایرلاین در تهران

پروازهای هواپیمایی ترکیش ایرلاین در تهران مانند سایر نقاط بسیار منظم و دارای سه کلاس پروازی بیزینس کلاس، کامفورت کلاس و اکونومی کلاس می باشد. سایت سفر دات کام ایرلاین های متفاوتی را تحت پوشش قرار داده است یکی از آن ها هواپیمایی ترکیش ایرلاین در تهران است که خدمات پروازی آن ها را بدون واسطه در اختیار مسافران قرار می دهد.

شماره/ آدرس ترکیش ایرلاین

شماره و آدرس ترکیش ایرلاین مرکزی واقع در استانبول ترکیه را می توان با سرچ در اینترنت پیدا نمود. اما می توان بدون مراجعه حضوری یا تماس با دفتر مرکزی ترکیش ایرلاین تنها با مراجعه به نمایندگی های آن از خدمات مشابه دفتر مرکزی آن بهره مند شد. لیست شماره و آدرس نمایندگی های ترکیش ایرلاین در تهران نیز در وبسایت های مختلف در دسترس می باشد.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *