خرید بلیط اتوبوس vip چگونه است

خرید بلیط اتوبوس vip | مجله سفر دات کام
اشتراک گذاری:

اگر می خواهید مسافرتهای ایمن و ارزان قیمت را تجربه کنید، این نوشته را بخوانید. متاسفانه این روزها شرایط اقتصادی طوری شده است که خیلی از افراد، به دلیل هزینه های زیاد مسافرت، از سفر کردن منصرف می شوند. قیمت بلیط هواپیما و قطار گران تر شده است و به همین دلیل، خیلی از افراد ترجیح می دهند در خانه خود بنشینند و پولشان را پس انداز کنند و قید تفریح و سفر را بزنند! از طرفی، همه ما می دانیم که باید به سفر برویم و با تفریح کردن، روح و جانمان را تازه کنیم.

اتوبوس ارزان ترین روش برای مسافرت

 ارزان ترین روشها برای مسافرت کردن | مجله سفر دات کام

اجازه دهید تا ما روشی عالی برای مسافرت کردن کم هزینه را به شما معرفی کنیم.
شما می توانید به جای قطار و هواپیما، با اتوبوس به سفر بروید که خیلی ارزان تر و اقتصادی تر است؛ اما خب خیلی از افراد دوست ندارند با اتوبوس مسافرت کنند؛ زیرا در اتوبوس راحت نیستند، نمی توانند بخوابند، از امکانات اتوبوس راضی نیستند و مشکلات دیگری دارند. البته حق هم دارند، اما منظورمان از اتوبوس، اتوبوس های معمولی نیست؛ بلکه می خواهیم سفر کردن با اتوبوس VIP را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین صندلی اتوبوس کجاست؟

اتوبوس vip چیست؟

واژه VIP به معنای ویژه و سفارشی است. اتوبوس vip صندلی های بسیار راحتی دارد و امکانات رفاهی آن نیز بسیار بیشتر از اتوبوس معمولی است. صندلی های اتوبوس vip راحت تر و بزرگتر است و فاصله بین صندلی ها نیز بیشتر از اتوبوسهای معمولی است.
در اتوبوس های vip، در یک سمت صندلی های دو نفره و در سمت دیگر صندلی تک نفره وجود دارد که بسیار راحت هستند.

اگر می خواهید به تنهایی مسافرت کنید، می توانید روی این صندلی های تکی بنشینید و از مسافرت خود بیشتر لذت ببرید.
در اتوبوس vip ، تعداد مسافران کمتری جای می گیرند و به همین دلیل است که مسافران، راحتی بیشتری دارند. معمولا اتوبوسهای vip به دو صورت ۲۵ نفره و ۳۲ نفره هستند.
یکی از مزیتهای اتوبوس vip این است که شما می توانید صندلی خود را بخوابانید و استراحت کنید.

تنظیم صندلی وی آی پی به شکل دلخواه

صندلی اتوبوس وی آی پی به صورتی ساخته شده است که می تواند تا ۱۴۰ درجه چرخش داشته باشد. همچنین در جلوی صندلی های اتوبوس وی آی پی ، قسمتی برای قرار دادن پاهای مسافران وجود دارد. این موضوع به این معنا است که می توانید در طول مسیر استراحت کنید و پادرد و کمردرد نگیرید. به دلیل راحتی بیشتر مسافران در این اتوبوسهای ویژه، خرید بلیط اتوبوس VIP را به تمام افرادی که پادرد و کمردرد دارند توصیه می کنیم.

اندازه صندلی اتوبوس vip با اندازه صندلی اتوبوس معمولی فرق دارد. صندلی های اتوبوس VIP بزرگتر هستند و شما می توانید به خوبی در صندلی خود جای بگیرید. اگر به همراه کودکان به سفر رفته باشید، اهمیت وجود صندلیهای راحت و بزرگ در اتوبوس را درک می کنید و می دانید این موضوع تا چه اندازه اهمیت دارد!

حتما بخوانید : مزایای سفر با اتوبوس

امکانات اتوبوس وی آی پی

در اتوبوس vip ، صندوق بار بزرگی وجود دارد که چمدانها و ساکهای مسافران را در خود جای می دهد. اگر عادت دارید با چمدانهای بزرگ و وسایل زیاد به سفر بروید، سفر با اتوبوس vip را انتخاب کنید و دغدغه ای بابت وسیله های خود نداشته باشید.
از دیگر مزایای اتوبوس vip این است که یخچال و آبسردکن دارد؛ هر زمان در طول مسیر احساس تشنگی کردید، می توانید آب خنک داخل آبسردکن را نوش جان کنید و از تشنگی بی تاب نشوید.

سیستم تهویه مناسب

سیستم تهویه اتوبوس vip نیز بسیار عالی است و هوایی تازه و خوشبو در فضای اتوبوس جریان دارد. ستستم گرمایش اتوبوس وی آی پی شامل کولر است که باد بسیار خنکی دارد. در فصل زمستان هم فضای اتوبوس VIP با شوفاژ و بخاری سقفی گرم می شود. دمای داخل اتوبوس vip استاندارد است و به صورت اتوماتیک تنظیم می شود.

دسترسی به اینترنت

بعضی از اتوبوس های VIP، مودم اینترنت پرسرعت (wifi) نیز دارند که افراد در طول می توانند به اینترنت وصل شوند و خود را سرگرم کنند. اگر اتوبوس vip پیشرفته ای را برای مسافرت را انتخاب کنید، مشاهده می کنید که پشت هر صندلی، هدفون و ال سی دی هم وجود دارد و می توانید فیلم و انیمیشن ببینید یا موسیقی گوش کنید.

همچنین باند اختصاصی در بالای سر هر مسافر وجود دارد که موسیقی از درون آن پخش می شود. سیستم صوتی و تصویری این اتوبوسها کامل است و تمام مسافران می توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود از آنها استفاده کنند.

مطالعه دلچسب در اتوبوس

در سرتاسر اتوبوس vip لامپهای زیبای ال ای دی قرار دارد. شبها و در هنگام خواب مسافران، نوری ملایم در اتوبوس برقرار است که به مسافران کمک می کند با آرامش بخوابند. همچنین در سالن اتوبوس وی ای پی ، چراغ مطالعه هم وجود دارد.
اتوبوس VIP، بسیار پیشرفته تر و راحت تر از اتوبوس های معمولی است. با اتوبوس های vip، می توانید مسافرتی ارزان قیمت و راحت را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید : خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

اگر می خواهید زمان زیادی را در ماشین بنشینید تا به مقصد برسید، بهترین کار این است که سوار اتوبوس وی آی پی شوید. سرعت این اتوبوس ها از اتوبوسهای معمولی بیشتر است و می توانید سریعا به مقصد برسید.

هزینه بلیط اتوبوس vip چقدر است؟

 هزینه بلیط اتوبوس vip چقدر است؟| مجله سفر دات کام

قیمت بلیط اتوبوس vip به مقصد شما و امکانات اتوبوس موردنظر بستگی دارد. نکته ای که باید بدانید این است که بلیط اتوبوس وی آی پی از بلیط اتوبوس معمولی گران قیمت تر است؛ زیرا امکانات بیشتری دارد، سریعتر هستند و راحتی مسافران در این اتوبوسها بیشتر است. درست است که برای خرید بلیط اتوبوس VIP باید هزینه بیشتری بپردازید؛ اما خرید بلیط اتوبوس VIP ارزشش را دارد.

با یکبار سوار شدن اتوبوس های وی آی پی متوجه می شوید که چقدر راحت و عالی هستند و مسافرت رفتن با این اتوبوسهای ویژه چقدر لذت بخش است.
شاید فکر کنید که خرید بلیط VIP گران قیمت است؛ اما به یاد داشته باشید که بلیط این اتوبوسها بسیار ارزان تر از بلیط قطار و هواپیما است و به شما کمک می کنند که سفری ارزان قیمت را تجربه کنید و تمام بودجه سفرتان را خرج رفت و آمد نکنید!

برای خرید بلیط اتوبوس vip چه کارهایی باید انجام دهید؟

برای خرید بلیط اتوبوس vip چه کارهایی باید انجام دهید؟| سفر دات کام

برای خرید بلیط اتوبوس vip ، چندین روش وجود دارد. یکی از روشها این است که به ترمینال مسافربری بروید و بلیط اتوبوس VIP را به صورت حضوری خریداری کنید. روش دیگر برای تهیه بلیط اتوبوس، خرید اینترنتی بلیط اتوبوس vip است. شما در محل کار یا در منزل خود می توانید با کمک اینترنت، بلیط اتوبوس VIP را برای مقصد موردنظر خود خریداری کنید که این کار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی شما می شود.

بلیط اتوبوس ارزان در سفردات دات کام

در وب سایت safar.com شما می توانید خیلی سریع و بدون دردسر، بلیط اتوبوس vip را بخرید. در وب سایت سفر دات کام، بلیط اتوبوس برای سفر به تمام شهرهای ایران عزیز را پیدا خواهید کرد. با کمک این وب سایت، بهترین اتوبوسها را برای سفر کردن انتخاب خواهید کرد و می توانید مسافرتی عالی و راحت را تجربه کنید.

اتوبوس های VIP به قدری خوب و راحت هستند که اصلا متوجه سختی های سفر نمی شوید و خیلی سریع تر از اتوبوسهای معمولی به مقصد خود می رسید. پس همین حالا برای خرید بلیط اتوبوس vip اقدام کنید، از امکانات رفاهی اتوبوس وی ای پی لذت ببرید، در طول مسیر خوب استراحت کنید و مسافرتی ارزان و راحت را تجربه کنید.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *