خرید بلیط اتوبوس تهران به وان ترکیه -آسان ترین راه

خرید بلیط اتوبوس به وان ترکیه چگونه است؟|سفر دات کام
اشتراک گذاری:

برای خرید بلیط اتوبوس وان ، بهتر است ابتدا قیمتهای بلیط اتوبس وان را د سایت های فروش اینترنتی بلیط اتوبوس مقایسه کرده و پایین ترین نرخ را برای سایعت مورد نظر خود خرید کنید .سفر دات کام یکی از وبایت های گردشگری فروش خدمات گردشگری از جمله بلیط اتوبوس به تمامی نقاط کشور.

:در این مقاله می پردازیم به

  • آشنایی با شهر وان
  • خرید بلیط اتوبوس تهران به وان ترکیه
  • مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران به وان

شهر کوچک و مرزی وان که بین ایران و ترکیه و در نزدیکی بزرگترین دریاچه ترکیه یعنی وان، واقع شده است، به دلیل نزدیکی به ایران، سالانه تعداد زیادی از ایرانی ها به آن جا سفر می کنند. ارزان بودن این شهر به همراه مراکز خریدی با اجناس با کیفیت و برندهای مشهور ترکی و مهم تر از همه عدم نیاز به ویزا مجموعه عواملی است که وان ترکیه را به عنوان مقصد سفرهای جذاب و پرگردشگر تبدیل کرده است. شهر وان را اغلب با گربه هایی با چشم های تا به تا (یکی زرد و دیگری آبی) می شناسند.

چرا با اتوبوس وی آی پی سفر کنیم؟

سفر زمینی به باکو

واقع شده است، به دلیل نزدیکی به ایران، سالانه تعداد زیادی از ایرانی ها به آن جا سفر می کنند. ارزان بودن این شهر به همراه مراکز خریدی با اجناس با کیفیت و برندهای مشهور ترکی و مهم تر از همه عدم نیاز به ویزا مجموعه عواملی است که وان ترکیه را به عنوان مقصد سفرهای جذاب و پرگردشگر تبدیل کرده است. شهر وان را اغلب با گربه هایی با چشم های تا به تا (یکی زرد و دیگری آبی) می شناسند.

بیشتر بخوانید : چگونه در وان هتل رزرو کنیم؟

گربه­ هایی که به علت اهمیت نژاد و زیبایی آن ها دولت ترکیه برای حفاظت و تکثیرشان مرکزی به نام خانه گربه تاسیس نموده است. نکته دیگر در خصوص این شهر حضور درصد بالای جمعیت کردها نسبت به ترک ها است. شهر تاریخی وان با طبیعت و دریاچه چشم ­نواز به همراه سازه ­های تاریخی چون قلعه و کلیسا، آن را به شهر توریستی و گردشگری بدل کرده است. اگر قصد سفر به شهر وان ترکیه را دارید مطالب زیر می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

خرید بلیط اتوبوس تهران به وان

خرید بلیط اتوبوس تهران به وان| safar.com

برای رفتن به شهر وان می توان از روش های مختلف حمل و نقل نظیر قطار، اتوبوس و غیره استفاده کرد. بنا بر شرایط شما مثل موقعیت مکانی و بودجه خود می توانید با هر یک از وسایط نقلیه سفر کنید. اتوبوس وسیله نقلیه رایجی است که اغلب افراد قدرت و توان مالی خرید بلیط سفر خود را دارند. در اتوبوس شما می توانید از مناظر طبیعت و پیرامون مسیر لذت ببرید و در زمان سفر با اطرافیان خود گفتگو کنید و حتی برای طول سفر خود دوست و همراه پیدا کنید. فقط کافی است برای لذت بردن از سفر خود، از قبل برنامه ریزی کنید و وسایل ضروری رو برای بهتر کردن آن به همراه بیاورید که رعایت این نکات خستگی و مسافت طولانی سفر با اتوبوس را، برای شما تسهیل می کند.

بیشتر بخوانید: مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران تا استانبول چقدر است؟

اگر قصد خرید بلیط اتوبوس تهران به وان را دارید وبسایت سفر دات کام را با خدمات و گزینه های مختلف جهت انتخاب شرایط سفر خود با اتوبوس به شما پیشنهاد می شود. وبسایت سفر دات کام که یکی از وبسایت های معتبر و مدرن در زمینه سفر است، می تواند با قیمت های تضمینی خود نگرانی تهیه بلیط اتوبوس وان و راحتی این سفر را برای شما ساده و سهل کند.

حتما بخوانید: سفر زمینی به وان ترکیه

مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران به وان

  مدت زمان سفر با اتوبوس از تهران به وان| bus ticket tehran-van|safar.com

اگر بلیط اتوبوس تهران به وان را خریداری نموده اید، باید بدانید که مدت زمان سفر شما از تهران به وان بدون احتساب معطلی در مرز (بسته به میزان شلوغی مرز دارد و حدود ۱-۳ ساعت به طول می انجامد.) تقریبا ۱۱ تا ۱۲ ساعت طول می­ کشد. مسافت بین تهران به وان بیش از هزار کیلومتر است.

حتما بخوانید : بهترین صندلی اتوبوس کجاست؟

مرز رازی کوتاهترین مسیر برای رسیدن به شهر توریستی و شهر حراجی­های بزرگ و پرطرف دار وان ترکیه است. در این مسیر ابتدا مسافت تهران به سمت تبریز را طی نموده (فاصله ای که از اتوبان گذر می کند) و مسافتی برابر با ۶۰۰ کیلومتر را شامل می شود. پس از تبریز شهرهای صوفیان و مرند را پشت سر گذاشته تا در ادامه ی مسیر، به شهر مرزی خوی رسیده و در نهایت به مرز رازی، جهت عبور از مرز ایران وارد شوید. شایان ذکر است از مرز ایران به شهر وان ۹۰ کیلومتر مسافت وجود دارد. با توجه به این که مدت زمان فعالیت مرز رازی از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح تا ۱۷:۳۰ دقیقه عصر می باشد لذا اغلب اتوبوس  تهران به وان شب هنگام حرکت کرده تا در این ساعات بتوانند مراحل گذر از مرز را انجام دهند.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *