تور واکسن کرونا

تور واکسن کرونا
اشتراک گذاری:

با پیدایش ویروس کرونا و آسیب‌های جدی آن به خیلی از صنعت‌ها، از جمله صنعت گردشگری، خیلی از کسب و کارهای این صنعت در زمینه هتلداری، ایرلاین‌ها، اقامتگاه‌ها، آژانس‌های هواپیمایی، خطوط زمینی و دریایی و حتی اقتصاد کشورهایی که از وجود توریست‌ها و ارزی که به کشورشان وارد می‌شد، با مشکلات جدی مواجه شد.

ولیکن پس از گذشت ماه‌ها، برخی از کشورهای پیشرفته‌ای که در زمینه تولید دارو و واکسن فعالیت طولانی داشتند، موفق شدند واکسن‌های مختلفی برای جلوگیری از این ویروس کشف و تولید نمایند. همچنین با روند تزریق همگانی واکسن در کشورهای مختلف و همچنین تهیه واکسن از کشورهای سازنده توسط کشورهایی که امکانات تولید واکسن را نداشتند ؛ بعضی کشورها موفق شدند محدودیت‌های خود را برداشته و به روال عادی قبل برگردند.

در این بین برخی از کشورها از جمله ایران، که در تهیه و تزریق واکسن سرعت کندی دارد و مردمانشان خسته از کرونا و محدودیت‌ها و اینکه به دنبال آرامش و راحتی قبل هستند، با شعار برخی از کشورهای دوست و همسایه برای جذب توریست، مبنی بر تزریق واکسن رایگان، موفق شدند نظر خیلی از توریست‌ها از جمله ایرانیان را به خود جلب نمایند؛ که می‌توان در این بین به کشور ارمنستان، دوست و همسایه ایران اشاره کرد.

کشور ارمنستان که با وجود توریست و ارزی که به داخل کشورش تزریق می‌شد، چرخه اقتصاد خود را می‌گرداند، پس از کرونا با آسیب‌های جدی مواجه شد. اما پس از مدتی با تبلیغ واکسن رایگان برای توریست‌ها موفق شد که نظر خیلی از گردشگران و متقاضیان واکسن را به خود جلب نماید. تا جاییکه در حال حاضر تمام مسیرهای ورودی به ارمنستان چه زمینی و چه هوایی با ترافیک سنگینی مواجه شده است. این کار با رویکرد توریست درمانی باعث شده که مسافران برای دریافت واکسن به ارمنستان مراجعه کرده و در کنار دریافت واکسن، چند روزی را در این کشور به تفریح بگذرانند و حتی برای دریافت دوز دوم این واکسن مجددا پس از گذشت یک ماه به این کشور برگردند. این ابتکار باعث شده است که گردشگری ارمنستان فعال شده و اقتصاد در جریان بیفتد. پس از ارمنستان این شعار تبلیغاتی توسط ابوظبی در کشور امارات به گوش‌ها رسید و این شهر هم اعلام کرد که به تمامی توریست‌ها واکسن رایگان تزریق خواهد کرد.

شما هم اگر خسته از نگرانی‌های کرونا و محدودیت‌ها هستید، می‌توانید با مراجعه به آژانس‌های هواپیمایی معتبر که در حال حاضر بصورت پکیج تور (هوایی و زمینی) اقدامات لازم برای تزریق واکسن را فراهم کرده‌اند؛ در این تورها ثبت نام کرده و با خیال راحت، بدون نوبت و در آؤامش واکسن خود را دریافت نمایید.

امیدواریم که هرچه سریعتر از وجود این ویروس در سراسر دنیا راحت شویم؛ و مردم با آرامش و توام با سلامتی در کنار عزیزان خود به سفر و خوشگذرانی بپردازند.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *