بهترین کشورها برای سفر خارجی در فصل پاییز

بهترین کشور ها برای سفر خارجی در پاییز | سفر دات کام
اشتراک گذاری:

پاییز، این فصل زیبا،فصل رنگهای آتشی و فصل عاشقانه ها و شاعری ،پاییز فصل دل انگیز و زیبایی است. با توجه به آب و هوای بسیار مطبوع و زیبایی های رنگارنگ طبیعت فصل پاییز، هر انسان آرامش طلبی میتواند با سفرهای خارجی در پاییز از این فصل زیبا لذت ببرد.

یکی از فاکتورهایی که در سفرهای خارجی حائز اهمیت است ،انتخاب مناسبترین زمان سفر به کشورهای مختلف دنیا است .

هدف ما این است که با درج این مطلب بتوانیم عزیزان هموطن را برای بهترین سفرهای خارجی در پاییز راهنمایی کنیم و تا جایی که در توان داریم در انتخاب بهترین ،زیباترین ،و خیره کننده ترین جاذبه های کشور های مختلف در فصل پاییز رهنمون عزیزان هموطن باشیم .

۱۰ کشور پرطرفدار دنیا برای سفر خارجی در پاییز

سفر به ترکیه در فصل پاییز

سفر خارجی به ترکیه در فصل پاییز | سفر دات کامن

ترکیه با داشتن مرزهای مشترک با کشورمان ایران میتواند یکی از بهترین انتخابها برای سفر به خارج در پاییز باشد که تقریبا هر ایرانی میتواند از لذت این سفر بهره مند شود. چرا که ترکیه به علت مجاورت با دریا دارای تفریحات دریایی وآبی متنوع است و از این رو در فصل بهار و تابستان شاهد خیل عظیمی از گردشگران است.

حتما بخوانید: راهنمای سفر به استانبول

 در فصل پاییز مناطق تفریحی و گردشگری این کشورتقریبا خالی از توریست و گردشگر میشود،بنابر این سفر خارجی در پاییز به این کشور میتواند یکی از زیباترین و دل انگیزترین سفرهای زندگی هر شخصی باشد. با توجه به اینکه حتی در فصل پاییز هم میتوان از سواحل زیبای دریای سیاه و دریای مرمره لذت برد.

جاذبه های گردشگری ترکیه :

موزه ی مسحور کننده ی ایا صوفیا _ موزه ها و تمدن آناتولی در مرکز ترکیه یعنی آنکارا _ دیرزعفران _ شهر قونیه که تلفیقی از تاریخ ،عرفان و زیبایست _ آنتالیا _ قوش آداسی_ مارماریس_ سیده _ بدروم _ اِفِسوس (شهرتاریخی روم در دل ترکیه ) _ کاپا دوکیا…

سفر به تایلند درفصل پاییز

سفرخارجی  به تایلند درفصل پاییز | سفر دات کام

از بهترین سفرهای خارجی در پاییز میتوان از سفر به کشور تایلند نام برد. کشور تایلند به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد در نزدیکی خط استوا هست بنابر این تابستانهای گرم و سوزانی دارد،اما سفر به این کشور زیبا در فصل پاییز میتواند برای گردشگران سفری خاطره انگیز و مملو از هیجان باشد.

حتما بخوانید : راهنمای سفر به تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند:

آبشار آراوان_ معابد زیبا و تاریخی تایلند _ سواحل پاتایا یا پوکت_ بازار شناور تایلند

سفر به مالزی در فصل پاییز

0سفر خارجی به مالزی در فصل پاییز | سفر دات کام

مالزی کشوری است با مکانهای بسیار زیبا و مهیج ،این کشوراز نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک خط استوا بوده و در جنوب شرقی قاره ی پهناور آسیا قرار گرفته است .نزدیک بودن مالزی به خط استوا و دارا بودن آب و هوای گرم و مرطوب و بارانی باعث شده که این کشور دارای پوشش جنگلهای انبوه باشد. مالزی از جمله کشورهایی است که برای بهترین سفرخارجی در پاییز در بین ایرانیان رواج دارد.هوای مطبوع و زیبایی جنگلهای خیره کننده ی مالزی در فصل پاییز دل هر بیننده ای را می رباید.

بیشتر بخوانید : راهنمای سفر به مالزی

کسانی که آب و هوای خنک را برای گردش دوست دارند میتوانند فصل پاییز را برای رفتن به مالزی وسفر خارجی پاییز خود انتخاب کنند.

جاذبه های گردشگری مالزی :

جزیره ی پانگور لَوت _ تپه ی گنتیگ هایلند_ برجهای دو قلوی پترو ناس (مرکز خرید)_ مسجد کریستال _ منطقه ی کامرون هایلند _ جزایر پرهنتیان_ معبد باتو کِیوز _ کوالالامپور

سفر به هند در فصل پاییز

سفر به هند در فصل پاییز | سفر فر دات کام

هند سرزمین عجایب دنیا و یکی از کشورهایی که میتواند مقصد مسافرین عاشق سفرهای خارجی در پاییز باشد. هندسرزمین رنگها ؛عجایب و ادیان مختلف هست.

هندوستان با داشتن مکانهای تاریخی فراوان ،جاذبه های طبیعی خیره کننده ،آداب و سنن متفاوت یکی از زیباترین و جذابترین کشورهای آسیایی به شمار میرد.اما به دلیل مجاورت با خط استوا بهترین زمان برای مسافرت به سرزمین عجائب فصل پاییز است.چرا که در فصل پاییز هوای مطبوع و دل انگیز و مناظر طبیعی و خیره کننده ی این کشور زیبا هر بیننده ای را مدهوش میکند.

جاذبه های گردشگری هند:

مردابهای کرالا_هتل قصر دریاچه _ معبد ویرو پاکشا_ ساحل یالولم_ پارک ملی کانها _ هارماندیر صاحب _ جایساتمر _ غارهای آژانتا_ وارانالی_ تاج محل و….

سفر به جزایر مالدیو در فصل پاییز

سفر به جزایر مالدیو در فصل پاییز | سفر دات کام

و اما میتوان از بهترین و رویایی ترین سفر خارجی در پاییز به سفر به مالدیو کشور سفرهای ماه عسل اشاره کرد. مالدیو کشوری بسیار کوچک در قاره ی آسیا است که در تمامی فصول سال آب و هوای معتدل مطبوع و دل انگیز دارد.اما فصل پاییز در مالدیو زیباییهای خود را با رنگهای جذاب و زیبا  به رخ تمامی فصول میکشد.و گردشگران بدون شک قشنگترین سفر خارجی در پاییز را در ساحلهای مرجانی و بسیار زیبای این کشور کوچک اما بسیار زیبا تجربه خواهند کرد.

جاذبه های گردشگری مالدیو :

پایتخت مالدیو ؛ماله _ هول هوماله_ مافوشی_ اوتیمو_ فِیدهو مارادو _ جزیره ی ولیگاندو_ بنانا ریف( غواصی در جزایر مرجانی ) _ جزیره ی تولوسدو_ جزیره ی فوواه مولاح…

سفر به کشور آذربایجان در فصل پاییز

سفر به کشور آذربایجان در فصل پاییز | سفر دات کام

زیبایهای باکو در جمهوری آذربایجان ؛شهر زیبای باکو را میتوان به جرأت عروس قفقاز معرفی کرد،باکو دارای موقعیت تاریخی و جاذبه های طبیعی فراوانی است و این امر باعث شده است که سالانه هزاران گردشگر به این شهر افسانه ای سفر کنند.مسافرانی که عاشق باد و بارانهای پاییزی هستند و قدم زدن در زیر باران را دوست میدارند میتوانند برای سفر خارجی در فصل پاییزشهر زیبای باکو را مقصد سفر خود در نظر بگیرند.

بیشتر بخوانید : سفر زمینی به باکو

جاذبه های گردشگری آذربایجان :

قلعه ی دختر یا ارگ باکو _ ایچری شهر _ برجهای شعله _ دروازه سلطان مراد _ قطار کابلی باکو _ خیابان شهدا _ چشم باکو _ کاخ شروان شاهان _ موزه ی کتابهای مینیاتوری باکو _ میدان فواره _ موزه ی زین العابدین تقی یف _ موزه ی نظامی گنجوی _ موزه ی فرش _ یانار داغ (کوه سوزان ) _ معبد آتشگاه …

سفر به سریلانکا در فصل پاییز

سفر به سریلانکا در فصل پاییز  | سفر دات کام

کشور سریلانکا با نام دیگر سیلان نام و اعتبار خود را مدیون چای سیلان است .این کشور کوچک و مستعمره ای در سواحل غربی خود جاذبه های گردشگری بی نظیری داردکه ارزش دیدن در فصل پاییز را دارند که برای سفر به این کشور زیبا میتوانید فصل پاییز را انتخاب کنید چرا که بهترین ماههای سفر به این کشور ماههای مارس تا دسامبر (آذر تا اسفند)است.

جاذبه های گردشگری سریلانکا :

معبد دندان مقدس _ دریاچه ی کندی _ مزرعه ی چای کندی _ مجسمه ی بودای باهیراو وکاندا ویهاراکندی_ موزه ی دالاداما لیگاواکندی…

سفر به ارمنستان در فصل پاییز

از کشورهای جالب توجه ی که میتوان برای  سفر خارجی در پاییز در نظر گرفت ،کشور زیبا و همسایه ی کشور عزیزمان ایران یعنی کشور ارمنستان است.ارمنستان علی رغم داشتن زمستانهای بسیار سرد و تابستانهای گرم در فصل پاییز هوایی بسیار خنک و دلچسبی دارد. این کشور به علت دارا بودن مرزهای مشترک از بخش شمال غربی با کشورمان ایران میتواند مقصد خوب و نزدیکی برای سفر خارجی در پاییز باشد.

بیشتر بخوانید : هزینه سفر به ارمنستان با جزئیات

جاذبه های گردشگری ارمنستان :

شهر ایروان _ منطقه ی حفاظت شده ی شکاهوغ_ دریاچه ی زیبای سوان_ پارک ملی دیلیجان_ صومعه ی نورا وانک شهر گیومری_ منطقه ی کوهستانی آراگاتی…

سفر به سنگاپور در فصل پاییز

سفر  خارجی به سنگاپور در فصل پاییز  | سفر دات کام

سنگاپور از اواسط آبان تا بهمن یعنی از نوامبر تا ژانویه هوای بسیار گرمی داردو از این رو بهتری مکان برای سفر خارجی در پاییز به شمار میرود؛چرا که فصل تفریحات آبی در این شهر از پاییز شروع میشود.با انتخاب سنگاپور برای سفر در فصل پاییز میتوانید به یکی از گرانترین و در عین حال لوکس ترین شهرهای شرق آسیا بروید و لذتی مضاعف در سفرهای پاییزی خود ببرید.

جاذبه های گردشگری سنگاپور :

مجموعه ی اقامتی مارینا بی سندز_ چرخ فلک پرنده ی سنگاپوری _ گاردنزبای بی _ باغهای گیاه شناسی _ محله ی چینی ها _ هند کوچک و عربها _ هتل رافلز_ کلیسا و موزه ی چانگی_ باغ وحش

سفر به روسیه در فصل پاییز

سفر  خارجی به روسیه در فصل پاییز | سفر دات کام

عزیزان گردشگری که به رنگهای زیبای پاییزی علاقه دارند و عاشق این هستند که مناطق زیباورنگی متفاوتی در پاییز ببیندمیتوانند کشور بزرگ روسیه را برای سفر خارجی در پاییز انتخاب کنند.روسیه کشوری است بسیار پهناور، غالبا با هوای سردشناخته شده است اما پاییز زیبا و دلچسبی دارد و یکی از زیباترین کشورهای شمال قاره ی آسیا محسوب میشود.

جاذبه های گردشگری روسیه :

موزه ی ملی هرمیتاژو قصر زمستانی سنت پترزبورگ _ کلیسای جامع کازان_ دژ پترو پل _ کلیسای جامع اسحاق _ خیابان منجی رستاخیز _ موزه ی ملی و…

سفر به استرالیا درفصل پاییز

سفر خارجی به استرالیا درفصل پاییز  | سفر دات کام

استرالیا کشوری هست با مناظر طبیعی بسیار زیبا،جزیره ای که هیچ حدو مرزی خاکی  با هیچ کشوری دردنیا نداردو با آبهای خروشان اقیانوسها احاطه شده است .کشور زیبا و بی نظیر استرالیا با داشتن جاذبه های طبیعی و مناظر بسیار زیبا هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند.آب و هوای استرالیا غالبا معتدل است

ایالتهای جنوبی آن معمولا سردو ایالتهای شمالی آن معمولا گرم هستند.برای سفر به استرالیا بهترین زمان فصل پاییز است ؛اما باید در نظر داشت که فصل پاییز در استرالیا از ماه مارس شروع میشود و پاییز از این ماه به بعد جلوه ی زیبای خود را به نمایش میگذارد

جاذبه های گردشگری استرالیا :

برج آسمان _ پل نوردی سیدنی _ صخره های مرجانی کِرنز _ بریز بِن_ گالری بین المللی ویکتوریا_ ویلای شناور تاهیتی …

پروازهای خارجی در فصل پاییز

همانطور که میدانید اغلب سفرها در فصول بهار و تابستان صورت میگیرند.

اما سفر در فصل زیبای پاییز علاوه بر اینکه پروازهای خارجی و داخلی ارزانتر میشوند هزینه های اقامتی هم کاهش چشم گیری می یابندویکی دیگر از حسن های پروازهای خارجی در پاییز روبرو نشدن با ازدحام مرسوم جمعیت در فصل بهار و تابستان است ،رزرو پروازهای خارجی در فصل پاییز بسیار سهل تر از فصلهای بهار و تابستان است ،در پروازهای خارجی در .پاییز از ازدحام جمعیت در فرودگاهها و یا محل تفرجگاهها خبری نیست

با این نکات سفر ارزانی داشته باشید

از این رو گردشگران میتوانند با خیالی آسوده برای سفر ،پروازهای خارجی در پاییز را به راحتی و با قیمت بسیار مناسب رزرو کنند.از دیگر مزایای پروازهای خارجی در پاییز میتوان به آرامش خاصی که فصل پاییز به همراه خود می آورد اشاره کرد .و اما از دیگر انگیزه های پروازهای خارجی در پاییز میتوان به برگزاری فستیوالها و کارناوالها ی مختلف در جای جای دنیا اشاره کرد که اغلب گردشگران از این رو فصل پاییز را برای پروازهای خارجی در پاییز مناسب دانسته و انتخاب میکنند.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *