بریتیش ایرویز پروازهای خود را به تهران از سر گرفت

اشتراک گذاری:

پس از گذشت ۷۰ سال از زمانی که بریتیش ایرویز (British Airways) پروازهای مستقیم خود به ایران را آغاز نمود، این شرکت هوایی باری دیگر پروازهای مستقیم از تهران به ترمینال ۵ فرودگاه هیترو لندن را در مورخ پنجشنبه، ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ از سر گرفت.
این مسیر هوایی – از پایانه ۵ فرودگاه هیترو به فرودگاه امام خمینی – قرار است تا با ۶ پرواز در هفته فعالیت خود را آغاز نماید. این در حالیست که بریتیش ایرویز پروازهای روزانه خود را از زمستان ۲۰۱۶ برقرار خواهد کرد . این رویداد؛ در پی برداشته شدن تحریم‌ها؛ افق‌هایی نوین جهت سیاحتی آرام و راحت در اروپا، انگلستان و دیگر نقاط را برای ایرانیان فراهم خواهد می‌کند.
خط هوایی تهران-هیترو لندن یکی از ۲۰ خطوط هوایی است که بریتیش ایرویز (British Airways) در سال جاری افتتاح نموده و مورد بهره‌برداری قرار داده است؛ از دیگر خطوط اضافه شده می‌توان به سن خوزه، کالیفرنیا (San Jose, California) و لیما در پرو (Lima, Peru) اشاره کرد.
درباره بریتیش ایرویز:
بریتیش ایرویز به ۱۹۹ مقصد در اقصی نقاط جهان پرواز می‌کند که ۱۰ مقصد در بریتانیا، ۱۰۶ مقصد در اروپا و ۸۳ مقصد در سایر نقاط قرار دارند. این شرکت هوایی همچنین هتل‌ها، اجاره خودرو و سفرهای تفریحی مختلفی نیز ارائه می‌دهد که از طریق وبسایت این شرکت به آدرس https://www.safar.comقابل دسترس هستند. این خطوط هوایی یکی از بزرگترین خطوط هوایی بین‌المللی است که حدود ۴۰ میلیمون مسافر را سالیانه جابه‌جا می‌کند. اکثر پروازهای این شرکت شامل ۴ نوع کلاس پروازی هستند و همواره از از هواپیماها، کابین‌ها . تکنولوژی‌های به‌روز استفاده می‌کند. دفتر مرکزی بریتیش ایرویز در ترمینال ۵ فرودگاه هیترو لندن قرار دارد که قادر به مدیریت سالیانه ۳۰ میلیون مسافر می‌باشد. این ترمینال به عنوان بهترین فرودگاه برای ۴ سال متوالی از طرف Skytrax انتخاب شده است.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *