با روش های مختلف اخذ ویزای کانادا آشنا شوید

اخذ ویزای موقت کانادا/دائمی-روش های اخذ ویزای کانادا|سفر دات کام
اشتراک گذاری:

اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا به عنوان یکی از پر طرفدارترین کشورهای جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کشوری که عنوان دومین کشور پهناور دنیا را به خود اختصاص داده و گسترش و وسعت آن را می توان با اشاره به مرز طویل آن از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام توجیه نمود. علاوه بر زیبایی های طبیعی و جاذبه های گردشگری طبیعی کانادا، پیشرفته بودن این کشور در زمینه های گوناگون، بستر مناسبی برای برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی، علمی و تجاری برای افراد مختلف فراهم نموده است. همچنین کانادا محل مناسبی برای دیدار عزیزان و دوستان است. عدم آگاهی لازم در خصوص چگونگی اخذ ویزای کانادا ممکن است علاوه بر تحمیل هزینه، دغدغه و نگرانی شما را برای سفر به کشوری پیشرفته و بیگانه دو چندان نماید. در این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات سودمندی در خصوص اخذ ویزای کانادا در اختیار شما قرار دهیم.

شرایط اقامت در اروپا

انواع ویزای کانادا

امروزه تعدد سفر به کانادا در بین ایرانیان بسیار افزایش یافته است که دلایل متعددی چون تحصیل، گردش یا دیدار دوستان و اقوام جزو علل عمده سفر آن ها قلمداد می گردد. برای سفر به کانادا ویزاهای مختلفی وجود دارد که با توجه به هدف و برنامه ریزی خود می توانید از آن ها استفاده نمائید. از جمله ی این ویزاها می توان به ویزای تحصیلی کانادا، ویزای توریستی کانادا، ویزای فرصت مطالعاتی کانادا، سوپر ویزای کانادا و غیره اشاره نمود.

در یک دسته بندی کلی انواع ویزای کانادا در دو دسته طبقه بندی می گردد:

  • ویزای موقت کانادا
  • ویزای اقامت دائم کانادا

جهت اخذ هر دو ویزای کانادا می توان به دو روش آنلاین و حضوری به صورت مراجعه به سفارت کانادا و تکمیل مدارک و مستندات لازم در محل سفارت به صورت دستی اقدام نمود.

سفر دات کام با ارائه مشاوره و خدمات متعدد می تواند همراه مطمئن و دقیقی برای شما به منظور اخذ ویزای کانادا و سفر به این کشور باشد. آرامش و لذت سفرتان را با سفر دات کام تضمین نمائید.

سفر ارزان به اروپا

سفر به کانادا

کانادا با آب و هوای متنوع به خصوص در بخش جنوبی آن اغلب به عنوان محلی برای سفر و بازدید به خصوص برای دوست داران طبیعت پیشنهاد می شود. سفر به کانادا، کشوری با چنان وسعت جغرافیایی و چشم اندازهای طبیعی و بکر خود چون بزرگترین آبشار جهان، یعنی آبشار نیاگارا بدون شک سفر شما را به خاطره انگیزترین سفرها بدل خواهد کرد. شرایط و کیفیت بالای زندگی در کانادا،  وجود تنوع فرهنگی در آن جا، وجود سیستم تکریم شهروندی و دو زبان بودن (انگلیسی و فرانسه) آن ها  از جمله دلایل سفر به کانادا بشمار می رود.

ویزای کانادا از طریق ویزای خواهر

یکی از روش های اخذ ویزای کانادا از طریق ویزای خواهر است. خواهر به عنوان یک خویشاوند می تواند در صورت اقامت در کانادا برای شما به عنوان اسپانسر و درخواست کننده ی ویزای خواهر به اخذ ویزای کانادا برای شما اقدام نماید. در این ویزا شما می توانید با حمایت مالی خواهر خود که در کانادا اقامت دارد ویزای خواهر دریافت نمائید. البته برای اسپانسر شدن خواهر شما که در کانادا مقیم است یکسری شرایط لازم است تا خواهر شما بتواند ویزای خواهر را برای اقامت شما کسب کند که شامل شرایط سنی، مالی و اقامتی است. همچنین قابل ذکر است که علاوه بر وجود شرایط خاص برای کسی که اسپانسر می شود کسانی که خواهر و برادر اسپانسر هستند و می خواهند اقامت خود را از طریق ویزای خواهر بگیرند نیز، باید واجد شرایط خاصی باشند.

ویزای کانادا برای والدین

یکی از ویژگی های حائز اهمیت برای کانادا موضوع خانواده و تجمیع افراد خانواده است. بنابراین شرایطی را فراهم نموده تا افراد از طریق اعضای خانواده و خویشاوندی بتوانند به اخذ ویزای کانادا مبادرت ورزند. این روش از دریافت ویزا اسپانسر شیپ یا دعوتنامه خویشاوندی نام گذاری شده است. به مفهوم حمایت خانوادگی در زمان مهاجرت و اقامت برای افرادی که با شما نسبت خانوادگی دارند. امروزه اسپانسر شیپ یا دعوتنامه خویشاوندی که یکی از موارد آن ویزای کانادا برای والدین است جزو متداولترین روش های مهاجرتی کانادا بوده که تقریبا بیست و پنج درصد از مهاجرت به کانادا رو به خود تخصیص داده است.ویزای کانادا برای والدین نیز یکی از این اسپانسر شیپ هاست که فرد با اسپانسری والدین خود می تواند اقامت و ویزای کانادای خود را دریافت نماید.

سفارت کانادا

سفارت کانادا| سفر دات کام

برای اخذ ویزای کانادا لازم است که از سفارت کانادا وقت بگیرید. سفارت کانادا در ایران هیچ گونه فعالیتی در خصوص اخذ ویزای کانادا انجام نمی دهد. برای دریافت وقت بهترین و مطمئن ترین مسیر استفاده از روش آنلاین است. امروزه حتی اگر به صورت حضوری هم در دفاتر سفارت کانادا حضور یابید اما تنها راه دریافت وقت و انگشت نگاری از طریق وب‌ سایت  VFS Globalاست. در ثبت نام آنلاین شما پس از ارائه اسکن مدارک و تکمیل فرم های مربوطه به مدت ۳۰ روز زمان دارید تا به یکی از مراکز وک VAC) یاVisa Application Center ) به منظور انگشت نگاری مراجعه نمائید و سپس منتظر دریافت نتیجه بررسی سفارت کانادا جهت اخذ ویزای کانادای خود باشید.

از جمله مزایای روش آنلاین در وقت گرفتن از سفارت کانادا، فرصت رفع نواقص در صورت وجود مشکل یا کمبود در مدارک ارائه شده به صورت آنلاین می توان اشاره نمود در حالی که در روش دستی این امکان فراهم نیست و در صورت وجود نقصان در مدارک شما، درخواست شما از سفارت کانادا رد می شود. شرکت خدماتی سفر دات کام می تواند این خدمات را به صورت آنلاین با ارتباط گرفتن با سفارت کانادا برای شما انجام دهد.


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *