انتخاب شهر برتر برای میزبانی از گردشگران نوروزی

انتخاب شهر برتر برای میزبانی از گردشگران نوروزی| مجله سفر دات کام
اشتراک گذاری:

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: با ارزیابی شهرستان های استان تهران شهر برتر برای میزبانی از گردشگران نوروزی سال ۹۸ انتخاب می شود.

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، دلاور بزرگ نیا مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اعلام اینکه طرح ارزیابی از شهرستان های استان تهران از تاریخ ۲۷ اسفند الی ۱۵ فروردین ماه توسط بازرسان ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران انجام می شود گفت:

بازرسان ستاد در ۱۲ شاخص که بیشتر در حوزه نحوه خدمات دهی و اطلاع رسانی به گردشگران است شهرستان ها را مورد ارزیابی قرار می دهند.

بزرگ نیا ادامه داد : ایجاد رقابت برای خدمات رسانی مطلوب به گردشگران موجب رشد و پیشرفت صنعت گردشگری و رضایت مسافران نوروزی خواهد شد که امیدواریم اجرای این طرح موجب بهبود سطح کمی و کیفی خدمات به گردشگران و مسافران در استان تهران شود.

وی با تاکید اینکه تمام پرسنل میراث فرهنگی در استان تهران موظف به رفتار شایسته با گردشگران و مسافران نورزی هستند افزود: رضایتمندی و خاطره خوش گردشگران از سفر به تهران قطعا موجب توسعه گردشگری استان در بلند مدت خواهد شد.

منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی میراث آریا


اشتراک گذاری:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *