اتاق فکر گردشگری تشکیل شد

اتاق فکر گردشگری تکیل شد | مجله سفر دات کام
اشتراک گذاری:

تهران- ایرنا- معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از تشکیل اتاق فکر گردشگری با حضور جوانان متخصص و خلاق در حوزه گردشگری خبر داد.

بر اساس اعلام روز سه شنبه، روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، ولی تیموری با اعلام این خبر گفت: این سازمان به‌عنوان متولی بخش گردشگری کشور موظف است تا از ظرفیت افراد خلاق و ایده‌پرداز برای توسعه این بخش استفاده کند. در همین راستا و بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در نظر داریم تا با تشکیل اتاق فکر گردشگری از ظرفیت نخبگان گردشگری در کشور حداکثر بهره را ببریم و درها را به‌روی صاحبان فکر و نوآوری باز کنیم.

وی افزود: با تشکیلات اتاق فکر گردشگری به دنبال ایجاد ساختارهایی برای برقراری ارتباط بین صنعت، دانشگاه و بازار با حضور افراد فعال و خوش‌فکر در حوزه گردشگری هستیم.

تیموری خاطرنشان کرد: بی‌شک حضور جوانان دغدغه‌مند و پرانگیزه در یک ساختار هدفمند، جریان مدیریت و به اشتراک‌گذاری دانش و مهارت شبکه‌سازی را در پی خواهد داشت.

درحال حاضر مسائل زیادی در بازار گردشگری وجود دارد که با راه‌حل افراد خلاق و صاحب ایده جهت یافته و در مسیر درست خود قرار خواهد گرفت

معاون گردشگری کشور با بیان اینکه درحال حاضر مسائل زیادی در بازار گردشگری وجود دارد که با راه‌حل افراد خلاق و صاحب ایده جهت یافته و در مسیر درست خود قرار خواهد گرفت تصریح کرد: تزریق اتمسفر خلاقیت و تفکر به گردشگری، بازتعریف نقش نخبگان در ایجاد گفتمان گردشگری کشور و شناسایی و بازجذب نخبگان گردشگری داخل و خارج از طریق ایجاد شبکه ارزش از مهم‌ترین افراد این طرح به شمار می‌رود.

وی در ادامه مدیریت دانش، هم‌افزایی و به اشتراک‌گذاری تجربیات و مهارت‌ها در حوزه گردشگری، ارتباط با انجمن‌های علمی، NGO های گردشگری دانشگاه‌های کشور و فعال صنعت، و ایجاد فضای یادگیری غیررسمی و اشتراکات یا زبان مشترک این گروه که بخشی از اتاق فکر هستند را از دیگر اهداف تشکیل اتاق فکر گردشگری برشمرد.

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا


اشتراک گذاری:

یک نظر برای “اتاق فکر گردشگری تشکیل شد”

  • من خودم کارم گردشگریه
    گردشگری ایران کلا فراموش شده!!!
    همین زنده بودن گردشگری ، هم مدیون وب سایت های شماست
    با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *